KONGRE KİTABI

Mardin'de yapılan kongrede sunulan tebliğlerden ortaya çıkan 3 kitap:

yayına hazırlanan kitabın PDF'si yazarlara gönderilecektir. Kitap olarak ise BERİKAN yayınevinden temin edebilirsiniz. Yayınevi Tel: 03122326218 - E-mail: berikan@windowslive.com

1 - Tıpta İnavosyon ve Renovasyon Mozaiği

2 - Modern Dönemde Edebiyat, Eğitim, İktisat ve Mühendislik

3 - Geçmişten Günümüze Tarihten İzler

           

Kongrede sunulan bildiriler, hakem sürecinden geçirildikten sonra bilim dallarına göre yayına hazır hale getirilecektir.

Yayına hazır hale getirilen bildiriler "Yeni Akademik Teşvik Yönetmeliği" dikkate alınarak katılımcının talebi doğrultusunda iki şekilde yayınlanacaktır: 

1 - Sempozyum kitabı olarak

2 - Editör / editörler sorumluluğunda "Kitap" olarak.

Kitaplar, Elektronik ortamda bu sitede ve basılı olarak da uluslararası yayınevi statüsüne sahip olan BERİKAN YAYINEVİ (http://www.berikanyayinevi.com.tr  tarafından yayımlanacaktır.

----------------------------------

Kitap Kemerde sunulan bildirilerden seçilen makalelerden hazırlanan 2 kitap BERİKAN yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Kitabı Berikan Yayınevinden posta yolu ile temin edebilirsiniz. İlkçağlardan Modern Döneme Tarihten İzler ve Modern Dönemde Edebiyat, Eğitim, Sanat ve İktisat adlı kitapların bilim dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Kitapta yazısı olan araştırmacalara yazıları, PDF olarak gönderilmiştir. Kitapları kargo yolu ile temin edeceğiniz iletişim bilgisi:

Adres. Berikan Yayınevi, Kalaba mah. haneli sk. no. 10/ A, Keçiören / ANKARA

     

----------------------------------------- 

UBAK ABSTRACT - KOZAKLI / NEVŞEHİR 2018  

UBAK PROGRAM - Kozaklı / NEVŞEHİR 2018

UBAK PROGRAM - Mardin 2018

UBAK ABSTRACT BOOK - MARDİN 2018

ISMAS ABSTRACT  BOOK- KEMER 2017

ISMAS PROGRAM - KEMER 2017